Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend

Join the forum, it's quick and easy

Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Dibra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!
Tema Fundit
» Pyjet e Amazones
Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak Empty05.10.13 16:31 nga Vizitor

» Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak
Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak Empty10.05.13 10:52 nga Dibrani_84

» Zbulohet ‘sozia’ e planetit Toke, ndodhet 3 mije vjet drite larg
Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak Empty27.04.13 15:19 nga Dibrani_84

» Gruaja jote ėshtė e gjithė bota pėr ty
Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak Empty27.04.13 9:00 nga Dibrani_84

» Parku kombetar i Lurės
Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak Empty26.04.13 14:35 nga Dibrani_84

» Gjėja Mė E Keqe Pėr Mendjen Dhe Trupin
Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak Empty23.04.13 17:56 nga Dibrani_84

» Mrekullia E Hudhrės, Erė E Keqe Por Ilaē Ideal Pėr Zemrėn
Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak Empty22.04.13 20:15 nga Dibrani_84

» Ēfarė fshihet nė zemėr tė Diellit?
Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak Empty20.04.13 19:34 nga Dibrani_84

» PORTUGALIA
Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak Empty19.04.13 21:29 nga Dibrani_84

» Bakteret, Dobia dhe dėmi i tyre per Njeriun
Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak Empty14.04.13 18:35 nga Dibrani_84

» Shtėpi azili pėr pleqtė dibranė
Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak Empty14.04.13 13:37 nga admin

» Said Najdeni - "Hoxhė Voka"
Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak Empty14.04.13 12:59 nga Dibrani_84

» Roadrunner, superkompjuteri mė i shpejtė nė botė
Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak Empty13.04.13 12:05 nga Dibrani_84

» 7 arsyet pse zgjoheni tė lodhur dhe pse Keni probleme me gjumin
Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak Empty12.04.13 14:12 nga Dibrani_84

» Vdekja nuk egziston ....
Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak Empty10.04.13 19:23 nga Dibrani_84

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Sondazh

You are not connected. Please login or register

Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Dibrani_84

Dibrani_84
gjeneral
gjeneral

magengeschwuer Nga Ulēera nė stomak, apo thėnė nė gjuhėn e medicinės “Ulcus Ventriculi”, vuajnė njė numėr i madh njerėzish nė mbarė botėn.

Video-animacionin tė cilin po ua paraqesim nuk duhet ta lėshoni pa e shkuar pasi qė pėr vetėm 5 minuta, nė njė mėnyrė mjaft interesante do tė mėsoni se si, ku dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak…/LajmeFlash.net/

https://youtu.be/lnVjXuyM6xk --video

https://dibra.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Similar topics

-

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi