Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend

Join the forum, it's quick and easy

Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 69 mė 02.02.24 12:11
Tema Fundit
» Pyjet e Amazones
Dibra - Dibra jonź..... Empty05.10.13 16:31 nga Vizitor

» Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak
Dibra - Dibra jonź..... Empty10.05.13 10:52 nga Dibrani_84

» Zbulohet ‘sozia’ e planetit Toke, ndodhet 3 mije vjet drite larg
Dibra - Dibra jonź..... Empty27.04.13 15:19 nga Dibrani_84

» Gruaja jote ėshtė e gjithė bota pėr ty
Dibra - Dibra jonź..... Empty27.04.13 9:00 nga Dibrani_84

» Parku kombetar i Lurės
Dibra - Dibra jonź..... Empty26.04.13 14:35 nga Dibrani_84

» Gjėja Mė E Keqe Pėr Mendjen Dhe Trupin
Dibra - Dibra jonź..... Empty23.04.13 17:56 nga Dibrani_84

» Mrekullia E Hudhrės, Erė E Keqe Por Ilaē Ideal Pėr Zemrėn
Dibra - Dibra jonź..... Empty22.04.13 20:15 nga Dibrani_84

» Ēfarė fshihet nė zemėr tė Diellit?
Dibra - Dibra jonź..... Empty20.04.13 19:34 nga Dibrani_84

» PORTUGALIA
Dibra - Dibra jonź..... Empty19.04.13 21:29 nga Dibrani_84

» Bakteret, Dobia dhe dėmi i tyre per Njeriun
Dibra - Dibra jonź..... Empty14.04.13 18:35 nga Dibrani_84

» Shtėpi azili pėr pleqtė dibranė
Dibra - Dibra jonź..... Empty14.04.13 13:37 nga admin

» Said Najdeni - "Hoxhė Voka"
Dibra - Dibra jonź..... Empty14.04.13 12:59 nga Dibrani_84

» Roadrunner, superkompjuteri mė i shpejtė nė botė
Dibra - Dibra jonź..... Empty13.04.13 12:05 nga Dibrani_84

» 7 arsyet pse zgjoheni tė lodhur dhe pse Keni probleme me gjumin
Dibra - Dibra jonź..... Empty12.04.13 14:12 nga Dibrani_84

» Vdekja nuk egziston ....
Dibra - Dibra jonź..... Empty10.04.13 19:23 nga Dibrani_84

Te urtat e popullit
Duaje Atėdheun si Shqiponja folene
Pyjet e Amazones

24.05.12 12:40 nga admin

Siperfaqja mė e madh e Tokės me pye do tė jetė nė lajme mė shumė se kurrė kėtė vit. Nė qershor, Konferenca e Kombeve tė Bashkuara pėr …


[ Mė shumė ]

Komentet: 1

Shtėpi azili pėr pleqtė dibranė

14.04.13 13:37 nga admin

Mė shumė se 15 mijė dibranė tė mėrguar nė SHBA dhe disa mijėra tė tjerė nėpėr shtetet e Evropės, kanė bėrė qė familjet dibrane tė ndahen. …


[ Mė shumė ]

Komentet: 0

7 arsyet pse zgjoheni tė lodhur dhe pse Keni probleme me gjumin

12.04.13 14:12 nga Dibrani_84

......................Affiliate Program ”Get Money from your Website”Dibra - Dibra jonź..... Imp
Kur nuk mund tė flini, e dini njė gjė tė tillė. Por, ēfarė ndodh atėherė kur mund tė flini dhe zgjoheni me dhimbje …


[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Keywords

dibrane  fjale  poezi  urta  

Reklama me pagese
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Reklama
Gallery


Dibra - Dibra jonź..... Empty