Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend

Join the forum, it's quick and easy

Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!
Tema Fundit
» Pyjet e Amazones
Dibra Empty05.10.13 16:31 nga Vizitor

» Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak
Dibra Empty10.05.13 10:52 nga Dibrani_84

» Zbulohet ‘sozia’ e planetit Toke, ndodhet 3 mije vjet drite larg
Dibra Empty27.04.13 15:19 nga Dibrani_84

» Gruaja jote ėshtė e gjithė bota pėr ty
Dibra Empty27.04.13 9:00 nga Dibrani_84

» Parku kombetar i Lurės
Dibra Empty26.04.13 14:35 nga Dibrani_84

» Gjėja Mė E Keqe Pėr Mendjen Dhe Trupin
Dibra Empty23.04.13 17:56 nga Dibrani_84

» Mrekullia E Hudhrės, Erė E Keqe Por Ilaē Ideal Pėr Zemrėn
Dibra Empty22.04.13 20:15 nga Dibrani_84

» Ēfarė fshihet nė zemėr tė Diellit?
Dibra Empty20.04.13 19:34 nga Dibrani_84

» PORTUGALIA
Dibra Empty19.04.13 21:29 nga Dibrani_84

» Bakteret, Dobia dhe dėmi i tyre per Njeriun
Dibra Empty14.04.13 18:35 nga Dibrani_84

» Shtėpi azili pėr pleqtė dibranė
Dibra Empty14.04.13 13:37 nga admin

» Said Najdeni - "Hoxhė Voka"
Dibra Empty14.04.13 12:59 nga Dibrani_84

» Roadrunner, superkompjuteri mė i shpejtė nė botė
Dibra Empty13.04.13 12:05 nga Dibrani_84

» 7 arsyet pse zgjoheni tė lodhur dhe pse Keni probleme me gjumin
Dibra Empty12.04.13 14:12 nga Dibrani_84

» Vdekja nuk egziston ....
Dibra Empty10.04.13 19:23 nga Dibrani_84

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Sondazh

You are not connected. Please login or register

Mirse erdhet

Ne portalin tone do te gjeni informacione te shumta

Recently shared images

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 518 artikuj

Forumi ka 166 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri anyla

Kush ėshtė nė linjė

Kush ėshtė nė linjė

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 69 mė 02.02.24 12:11
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: anjeza (35)

Legjenda : [ Rinia ben Diferencen ]

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė rejaAsnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i riForumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur