Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend

Join the forum, it's quick and easy

Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Dibra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

You are not connected. Please login or register

Thėnie per Dashurinė

2 posters

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Thėnie per Dashurinė Empty Thėnie per Dashurinė 11.09.08 10:25

sander
Edhe nė kasollen mė tė vogėl ka vend pėr dy tė dashuruar.
Shileri

Dashuria ėshtė moralisti mė i kėndshėm dhe mė i qetė.
Bekoni

Dashuria platonike ėshtė vullkan pa erupcion.
Pitigrili

Dashuria ėshtė ajo pa tė cilėn nuk mund tė jetohet.
Remarku

Shumicės sė njerėzve u duhet mė shumnė dashuri, se sa e meritojnė.
Ebner -Eshenbahu

Dashuria nuk fitohet, ajo vjen vetvetiu.
Ueselmani


Dashuria ėshtė tėrė jeta e gruas, kurse njė episod nė jetėn e mashkullit.
De Stali

Dashuro tė tjerėt nėse do tė tė dashurojnė.
Seneka

Sigurisht, ėshtė vėshtirė tė jesh pa dashuri tek ende ke dėshirė tė
dashurosh, por shumė mė vėshtirė tė tė dashurojnė kur nuk e do mė
dashurinė.
Kurtleni

Ai u martua me tė sepse e dashuroi. Ajo e deshti atė,sepse u martua.
Gilli

Ē'ėshtė dashuria? Rast i volitshėm pėr dhembje tė gjatė.
Eminesku

Koha zakonisht ėshtė e bukur, kur bėn dashuri.
Stivensoni

Besnikėt njohin vetėm anėn triumfuese tė dashurisė, kurse tė pabesėt edhe tragjiken.
Vilde

Mė ėmbėl se dashuria nuk ka, por pas saj vjen urrejtja.
Longfellou

Dashuria ua merr mendtė atyre qė i kanė dhe ua jep atyre qė nuk i kanė.
Didroi

Kur dikush dashuron, ai fillon ta mashtrojė vetveten dhe pėrfundon duke mashtruar tė tjerėt.
Uajldi

Antitezė e dashurisė nuk ėshtė e thėnė tė jetė pėrherė urrejtja. Mund tė jetė njė dashuri e re.
Kotarbinski

Dibrani_84

Dibrani_84
gjeneral
gjeneral

Kur njeriu dashuron nuk ka frike...Miqesia e vertete nuk e njeh ziline dhe dashuria e vertete nuk i njeh nazet...Qesh me Dashurine ai qe nuk ka qene kurre i brengosur prej saj...
Ne dashuri teper nuk eshte Mjaft....Xhelozia lind me dashurine po nuk vdes gjithmone bashke me te...Ne rini jetojme qe te dashurojme ne pleqeri dashurojme qe te jetojme...Dashuria ben boten te rrotullohet ose e thene ndrysheLove makes the world go around


Gold makes the world go around too


Dashuria eshte cmenduria e nje njeriu per aq kohe sa e jetondashuria s'eshte egoiste
menyra me e mire per te dashuruar eshte te dashurosh sikur s'ke qene lenduar asnjehereKur je i trishtuar shih ne syte e atij qe dashuron dhe ne ato sy do te gjesh forcen per te buzeqeshurNdoshta eshte budallallek te qash per dike, por eshte e mrekullueshme
te mendosh qe lotet mund te thone ate qe fjalet s'e thone dot kurreKurre mos ji i friksuar ti thuash dikujt qe e do, ata mund te ta thyejne zemren, por ti mund te thyesh te tyren nqs nuk ja thuajDashuria sheron njerezit, te dyja palet, edhe ata qe e japin dhe ata qe e marrinDashuria nuk ka te beje me ate cfare ti pret te marresh, ajo ka te bej me ate qe ti do te japesh- e cila eshte gjithcka
Dashuria eshte gezimi per tu bere dy.

Dashuria eshte frika per tu bere tre.
Dashuria eshte tmerri per te ngelur nje.
Dashuria eshte dobesia fizike e shpirtit
Dashuria eshte poezia e ndjenjave

Dashuria
eshte nje Keshtjelle me mure te larta, qe ka vetem nje porte.Kur futesh
ne te kjo dere mbyllet per te mos u hapur me kurre, dhe per te te lene
ne gjelberimin e pafund te kopshteve te keshtjelles

https://dibra.albanianforum.net

3Thėnie per Dashurinė Empty Dieta e Seksit 06.01.09 14:04

Dibrani_84

Dibrani_84
gjeneral
gjeneral

Keni probleme me peshėn??? S'keni kohe te shkoni ne palester ...!!
Beni seks!!!!!! Shikoni me poshte kalorite e harxhuara .....

Zberthimi i sytjenave -----------------------------------------------12 kalori

Zberthimi i sytjenave me njė dorė---------------------------------47 kalori

Zhveshja e partnerit pasiv------------------------------------------80 kalori

20 minuta nxemje -------------------------------------------------- 95 kalori

10 minuta seks ai sipėr ----------------------------------------------250 kalori

10 minuta seks prapa gardhit (ajo)..--------------------------------300 kalori

10 minuta seks nga mbrapa -----------------------------------------300 kalori + ai zhvillim muskujt e barkut

10 minuta seks ne kėmbė (s'ka vend me u ul?)--------------------600 kalori ai + rrezik keputje mishi

Cigarja pas seksit------------------------------------------------------12 kalori

Trembje gjatė sexit (del ndonjė tek dritarja) ---------------------450 kalori

Veshje e shpejt nga ardhja e bashkshortit/es---------------------110 kalori

Po ju kapi bashkshorti/ja..----------------------------------- te ka ik barku fare


SUKSESE

https://dibra.albanianforum.net

Sponsored contentMbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi