Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend

Join the forum, it's quick and easy

Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Dibra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!
Tema Fundit
» Pyjet e Amazones
Pyjet e Amazones Empty05.10.13 16:31 nga Vizitor

» Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak
Pyjet e Amazones Empty10.05.13 10:52 nga Dibrani_84

» Zbulohet ‘sozia’ e planetit Toke, ndodhet 3 mije vjet drite larg
Pyjet e Amazones Empty27.04.13 15:19 nga Dibrani_84

» Gruaja jote ėshtė e gjithė bota pėr ty
Pyjet e Amazones Empty27.04.13 9:00 nga Dibrani_84

» Parku kombetar i Lurės
Pyjet e Amazones Empty26.04.13 14:35 nga Dibrani_84

» Gjėja Mė E Keqe Pėr Mendjen Dhe Trupin
Pyjet e Amazones Empty23.04.13 17:56 nga Dibrani_84

» Mrekullia E Hudhrės, Erė E Keqe Por Ilaē Ideal Pėr Zemrėn
Pyjet e Amazones Empty22.04.13 20:15 nga Dibrani_84

» Ēfarė fshihet nė zemėr tė Diellit?
Pyjet e Amazones Empty20.04.13 19:34 nga Dibrani_84

» PORTUGALIA
Pyjet e Amazones Empty19.04.13 21:29 nga Dibrani_84

» Bakteret, Dobia dhe dėmi i tyre per Njeriun
Pyjet e Amazones Empty14.04.13 18:35 nga Dibrani_84

» Shtėpi azili pėr pleqtė dibranė
Pyjet e Amazones Empty14.04.13 13:37 nga admin

» Said Najdeni - "Hoxhė Voka"
Pyjet e Amazones Empty14.04.13 12:59 nga Dibrani_84

» Roadrunner, superkompjuteri mė i shpejtė nė botė
Pyjet e Amazones Empty13.04.13 12:05 nga Dibrani_84

» 7 arsyet pse zgjoheni tė lodhur dhe pse Keni probleme me gjumin
Pyjet e Amazones Empty12.04.13 14:12 nga Dibrani_84

» Vdekja nuk egziston ....
Pyjet e Amazones Empty10.04.13 19:23 nga Dibrani_84

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Sondazh

You are not connected. Please login or register

Pyjet e Amazones

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Pyjet e Amazones Empty Pyjet e Amazones 24.05.12 12:40

adminSiperfaqja mė e madh e Tokės me pye do tė jetė nė lajme mė shumė se kurrė kėtė vit. Nė qershor, Konferenca e Kombeve tė Bashkuara pėr Zhvillimin e Qėndrueshėm, nė Rio de Janeiro, (Brazil), do tė diskutojė pėr tė mbrojtur Amazonen, si dhe njė ndryshim i propozuar pėr kodin e mbrojtjes se pyeve te Brazilit qe mund tė kete shpejtuar shkatėrrimin e kėtij vend tė biodiversitetit tė larte. Tashme shume shpejt edhe keto pye qe jane mushkrite e planetit mund te mos jene te tilla.Lexoni mė shumė pėr shkencė dhe polemikat nė histori tė natyrės News, artikuj dhe Komento hulumtimeve.
.... Pyjet e Amazones Scaled.php?server=252&filename=mainbgaq

2Pyjet e Amazones Empty Re: Pyjet e Amazones 05.10.13 16:31

j,jg,


Vizitor

h

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi