Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend

Join the forum, it's quick and easy

Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!
Tema Fundit
» Pyjet e Amazones
poezi - Kėrko Empty05.10.13 16:31 nga Vizitor

» Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak
poezi - Kėrko Empty10.05.13 10:52 nga Dibrani_84

» Zbulohet ‘sozia’ e planetit Toke, ndodhet 3 mije vjet drite larg
poezi - Kėrko Empty27.04.13 15:19 nga Dibrani_84

» Gruaja jote ėshtė e gjithė bota pėr ty
poezi - Kėrko Empty27.04.13 9:00 nga Dibrani_84

» Parku kombetar i Lurės
poezi - Kėrko Empty26.04.13 14:35 nga Dibrani_84

» Gjėja Mė E Keqe Pėr Mendjen Dhe Trupin
poezi - Kėrko Empty23.04.13 17:56 nga Dibrani_84

» Mrekullia E Hudhrės, Erė E Keqe Por Ilaē Ideal Pėr Zemrėn
poezi - Kėrko Empty22.04.13 20:15 nga Dibrani_84

» Ēfarė fshihet nė zemėr tė Diellit?
poezi - Kėrko Empty20.04.13 19:34 nga Dibrani_84

» PORTUGALIA
poezi - Kėrko Empty19.04.13 21:29 nga Dibrani_84

» Bakteret, Dobia dhe dėmi i tyre per Njeriun
poezi - Kėrko Empty14.04.13 18:35 nga Dibrani_84

» Shtėpi azili pėr pleqtė dibranė
poezi - Kėrko Empty14.04.13 13:37 nga admin

» Said Najdeni - "Hoxhė Voka"
poezi - Kėrko Empty14.04.13 12:59 nga Dibrani_84

» Roadrunner, superkompjuteri mė i shpejtė nė botė
poezi - Kėrko Empty13.04.13 12:05 nga Dibrani_84

» 7 arsyet pse zgjoheni tė lodhur dhe pse Keni probleme me gjumin
poezi - Kėrko Empty12.04.13 14:12 nga Dibrani_84

» Vdekja nuk egziston ....
poezi - Kėrko Empty10.04.13 19:23 nga Dibrani_84

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Sondazh

You are not connected. Please login or register

Dibra » Advanced Search

Search found 4 matches for poezi

TematSearch inPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
poezi Dashurie0121712.05.12 8:57 nga Dibrani_84Shiko mesazhin e fundit
Lajme0152004.05.12 9:03 nga Dibrani_84Shiko mesazhin e fundit
poezi Dashurie3329020.12.11 10:49 nga kamen.1Shiko mesazhin e fundit
poezi Dashurie0269411.09.08 9:56 nga Dibrani_84Shiko mesazhin e fundit

Mbrapsht nė krye