Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

You are not connected. Please login or register

KULTURA DHE ARTI

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Filmat me te bukur


Ketu do gjeni filmat me te bukur qė kane dale ditet e fundit neper kinemat me te njohura. ju urojme shikim te mbare.

Moderator: Dibrani_84
44Batelgraund
12.05.12 14:24
Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

fjale te urtaModerator: Dibrani_84
79Sami Frasheri ka thene
05.05.12 16:43
Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

poezi Dashurie

Moderatorėt: Dibrani_84, Rinia ben Diferencen
424Poezi dashurie
12.05.12 8:57
Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

S.M.S-dashurieModerator: Dibrani_84
11S.M.S Dashurie
27.09.09 17:40
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Thėnie per DashurinėModerator: Dibrani_84
24Thėnie per Dashurinė
06.01.09 14:04
Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

PasioneModerator: Dibrani_84
11EDHE NJĖ ĒMIM PĖR YLLKA SHEQIRIN
29.09.09 14:06
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

BarcaletaModerator: Dibrani_84
11ē'far ka qef mesuesja?
20.05.12 20:22
Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 518 artikuj

Forumi ka 166 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri anyla

Kush ėshtė nė linjė

Kush ėshtė nė linjė

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 65 mė 03.10.14 7:45
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda : [ Rinia ben Diferencen ]

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė rejaAsnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i riForumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur