Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

You are not connected. Please login or register

S.M.S Dashurie

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1S.M.S Dashurie Empty S.M.S Dashurie prej 27.09.09 17:40

S.M.S Dashurie Icon_sunny S.M.S Dashurie Icon_sunny S.M.S Dashurie Icon_sunny S.M.S Dashurie Icon_sunny

kaluan muaj
kaluan vjet
ruajme nje dashuri te sinqert
sikur kopshtin e blert
po e trajtove ndryshe
kujtohu mire se e vyshke

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi