Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

You are not connected. Please login or register

Gjithcka mbi Dibrani_84
Male
 
horoskopi :
Scorpio
 
Numri i postimeve :
462
 
piket :
52313
 
Reputation :
0
 
datelindja :
20/11/1984
 
Registration date :
01/07/2008
 
vitet :
34
 
Location :
I kudo gjendur
 
Humor :
Miku i mire ne dite te lige
 
Dibrani_84
Dibrani_84

Rank: gjeneral
gjeneral
Dibrani_84 friends
Dibrani_84 has no friends yet