Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 65 mė 03.10.14 7:45
Te urtat e popullit
Duaje Atėdheun si Shqiponja folene
Pyjet e Amazones

24.05.12 12:40 nga admin

Siperfaqja mė e madh e Tokės me pye do tė jetė nė lajme mė shumė se kurrė kėtė vit. Nė qershor, Konferenca e Kombeve tė Bashkuara pėr …


[ Mė shumė ]

Komentet: 1

Shtėpi azili pėr pleqtė dibranė

14.04.13 13:37 nga admin

Mė shumė se 15 mijė dibranė tė mėrguar nė SHBA dhe disa mijėra tė tjerė nėpėr shtetet e Evropės, kanė bėrė qė familjet dibrane tė ndahen. …


[ Mė shumė ]

Komentet: 0

7 arsyet pse zgjoheni tė lodhur dhe pse Keni probleme me gjumin

12.04.13 14:12 nga Dibrani_84

......................Affiliate Program ”Get Money from your Website”Dibra - Dibra jonź..... Imp
Kur nuk mund tė flini, e dini njė gjė tė tillė. Por, ēfarė ndodh atėherė kur mund tė flini dhe zgjoheni me dhimbje …


[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Keywords

urta  dibrane  fjale  

Reklama me pagese
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Reklama
Gallery


Dibra - Dibra jonź..... Empty