Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

 • Shiko mesazhet qė nga vizita e fundit
 • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Lajmėrim & Ngjitės [1]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Global announcement:  

Vdekja nuk egziston ....

   nga Dibrani_84
 Shkenctaret zbulojne se vdekja nuk egziston ....
01249prej 10.04.13 19:23 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit

Temat [4]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   

Batelgraund

   nga Dibrani_84
0574prej 12.05.12 14:24 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Fast and forioues

   nga Dibrani_84
 Behet fjale per nje drejtor policie lokale te korruptuar qe ben krime dhe vrasje ne emer te parave dhe fames personale
0572prej 12.05.12 14:08 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Columbiana

   nga Dibrani_84
 Kolumbiana ben fjale per nje Vrasese profesioniste qe ngel pa baba qe ne moshen 6 vjecare, pasi vritet nga disa klane rivale. Vajza rritet pastaj ...
0556prej 12.05.12 13:58 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Lugina e Uqerve

   nga Dibrani_84
 ky film ben fjale per nje lriminel nga Izraeli qe vret dhe njerez te pa fajshem ne Palestine dhe se si Izrailitet bejne plane per te sh'farosur masivisht njerezit ne Palestine...
01143prej 12.05.12 13:53 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit

Temat [4]

  Mbrapsht nė krye

Moderator : Dibrani_84

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

 • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
 • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
 • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
 • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
 • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmėrim Lajmėrim
 • Ngjitės Ngjitės
 • Global announcement Global announcement