Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

You are not connected. Please login or register

Gjithcka mbi Fatmir Ēerkini
horoskopi :
Taurus
 
Numri i postimeve :
0
 
piket :
34910
 
Reputation :
0
 
datelindja :
17/05/1956
 
Registration date :
30/10/2009
 
vitet :
63
 
Location :
Fsh.Zaskok , Ferizaj, KOSOVĖ
 
Job/hobbies :
Inxh. i dipl. i makinerisė
 
Fatmir Ēerkini
avatar
Fatmir Ēerkini friends
Fatmir Ēerkini has no friends yet