Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

You are not connected. Please login or register

Character sheet
 

This member hasn't activated his character sheet.
Dibrani_84
Dibrani_84

Rank: gjeneral
gjeneral
Dibrani_84 friends
Dibrani_84 has no friends yet