Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

You are not connected. Please login or register

Gjithcka mbi sulejman meta
horoskopi :
Aries
 
Numri i postimeve :
1
 
piket :
20900
 
Reputation :
-1
 
datelindja :
15/04/1955
 
Registration date :
03/09/2012
 
vitet :
63
 
Location :
Prishtine, Fushe Kosove
 
Job/hobbies :
Kerkim i se kaluares
 
sulejman meta

sulejman meta friends
sulejman meta has no friends yet