Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

You are not connected. Please login or register

Mrekullitė e botėtes

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Mrekullitė e botėtes prej 04.09.08 10:18

Dibrani_84

avatar
gjeneral
gjeneral
1 Akropoli, Athinė, Greqi
2 Alhambra, Granada, Spanjė
3 Tempulli i Angkor Wat, Kamboxhia
4 Pika arkeologjike Ēiēen Ica Actek, Jukatan, Meksikė
5 Statuja e Krishtit, Rio de Zhaneiro, Brazil
6 Koloseu, Romė
7 Statujat e Istėr Ajrlend, Kili
8 Kulla Eifel, Paris
9 Muri i Madh, Kinė
10 Kisha Haxha Sofia, Stamboll, Turqi
11 Tempulli Kiomizu, Kioto, Japon
12 Kremlini/Shėn Bazili, Moskė
13 Maēu Piēu, Peru
14 Kėshtjella e Nojvanshtain, Fusen, Gjermani
15 Qyteti i lashtė Petras, Jordani
16 Piramidat e Gizės, Egjipt
17 Statuja e Lirisė, Nju Jork
18 Stonhenxh, Amsbėri, Mbretėria e Bashkuar
19 Opera e Sidneit, Australi
20 Taxh Mahal, Agra, Indi
21 Qyteti Timbuktu, Mali

Shiko profilin e anėtarit http://dibra.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi