Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

You are not connected. Please login or register

Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Dibrani_84

Dibrani_84
gjeneral
gjeneral
magengeschwuer Nga Ulēera nė stomak, apo thėnė nė gjuhėn e medicinės “Ulcus Ventriculi”, vuajnė njė numėr i madh njerėzish nė mbarė botėn.

Video-animacionin tė cilin po ua paraqesim nuk duhet ta lėshoni pa e shkuar pasi qė pėr vetėm 5 minuta, nė njė mėnyrė mjaft interesante do tė mėsoni se si, ku dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak…/LajmeFlash.net/

https://youtu.be/lnVjXuyM6xk --video

Shiko profilin e anėtarit http://dibra.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi