Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

You are not connected. Please login or register

ē'far ka qef mesuesja?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1ē'far ka qef mesuesja? Empty ē'far ka qef mesuesja? prej 20.05.12 20:22

Dibrani_84

Dibrani_84
gjeneral
gjeneral
Nje mesuese qe kishte ne kujdestari nje klase te pare pyet nxenesit e saj:He,kush do te me tregoje ca ka qef me shume mesuesja?
Ngrihet nje djale ne kembe dhe thote:Kali,kali,kali mesuese.
Bravo xhan i zyshes e gjete.
Po si e ke emrin ti te keqen zysha?
Une e kam Lamadan mesuese


_________________
Uji fle armiku s'fle
Duaje atdhene si shqiponja folene.
Shiko profilin e anėtarit http://dibra.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi