Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

You are not connected. Please login or register

Pema e Problemeve

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Pema e Problemeve Empty Pema e Problemeve prej 17.05.12 10:29

Dibrani_84

Dibrani_84
gjeneral
gjeneral

Njė dite e kisha thėrritur nje njeri punetor pėr tė mė kryer disa punė nė njė fermė tė vogėl , sapo kishte mbaruar ditėn e tij tė parė tė njė pune tė rėndė, gjatė tė cilės i ishte prishur motosharra e tij duke i humbur kėshtu gati 1 orė punė dhe si tė mos mjaftonte kjo nuk po i ndizej as kamioni i tij i vjetėr .

Kėshtu qė e shoqėrova pėr nė shtėpi – gjatė udhėtimit ai nuk foli asnjė fjalė , ndenjti nė qetėsi tė plotė .

Kur mbėrritėm mė ftoi tė njihja familjen e tij .

Ndėrsa i drejtoheshim portės ai ndaloi para njė peme tė vogėl dhe kapi fundin e trungut te saj me tė dyja duart .

Iu drejtuam shtėpisė dhe kur porta u hap ndodhi njė transformim surprizues .

Fytyra e tij e nxirė nga dielli u mbush plot me buzėqeshje .Pėrqafoi dy fėmijėt dhe i dha njė puthje gruas .Kur me shoqėroi te makina , afėr pemės i kėrkova tė mė shpjegonte kuptimin e gjestit qė bėri pak mė parė .

” Oh kjo ėshtė pema e problemeve tė mia “.E di qė nuk mund t’i evitoj problemet qė mė dalin gjatė punės , por, problemet nuk janė tė shtėpisė sime dhe as tė gruas time ,aq mė pak tė fėmijėve tė mi !! .Kėshtu qė ēdo mbrėmje , kur arrij nė shtėpi problemet e mia i lė poshtė pemės , ndėrsa nė mėngjes i marr pėrsėri .

Por mė e bukura – tha duke qeshur ,ėshtė se kur dal nė mėngjes pėr t’i marrė nuk janė aq shumė sa mė dukeshin mbrėmjen kur i lashė …

Shiko profilin e anėtarit http://dibra.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi