Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

You are not connected. Please login or register

10 Makinat me te mira per vitin 2012

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Dibrani_84

Dibrani_84
gjeneral
gjeneral
Viti 2011 do tė jetė njė vit me njė konkurrencė tejet tė fortė pėr tė gjithė industrinė automobilistike.
Disa kompani kanė prezantuar apo pritet tė prezantojnė sė shpejti modelet e tyre tė reja, duke bėrė qė vėmendja e tė apasionuarve pas makinave tė jetė e pėrqendruar pėr tė parė nė rrugė fjalėt e fundit tė industrisė automobilistike.
Revista gjermane “AD AC” publikoi sot listėn e dhjetė makinave mė tė mira qė kanė dalė apo do tė dalin nė shitje gjatė vitit aktual.
Dhjetė makinat mė tė mira tė 2011-s
1. Mercedes SLK
2. Ford Focus
3. Peugeot 508
4. Audi Q3
5. Audi RS3
6. Porsche Cayman R
7. Aston Martin V8 Vintage S
8. Ferrari FF
9. Lamborghini Aventador
10. Alfa Romeo 4C


makina, kurjozitete, shpikje, risi, industri

Shiko profilin e anėtarit http://dibra.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi