Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

You are not connected. Please login or register

Sekreti i Mona Lizes

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Sekreti i Mona Lizes Empty Sekreti i Mona Lizes prej 26.04.12 15:13

Dibrani_84

Dibrani_84
gjeneral
gjeneral
Sekreti i Mona Liza
Pėr tė shijuar Mona Liza, njė njeri i centuriy XX duhet tė jetė nė gjendje tė vėnė nga ky gjithēka mend se ai ka ēdo abaut lexuar atė. keni ēdo pyes veten se ēfarė ėshtė mistery twe bahind e Mona Liza. ... dhe arsyeja pėr buzėqeshjen e saj. shtrėngoj, ju kurrė nuk mund tė jenė pėrsėri kėto ka spekulime bletė shumė se buzėt nga mona lisa duket si njė vagin por kjo ka tė vėrtetė do tė thotė asgjė, si ēdo ēift i buzėve mund tė shikoni vaginal, ne kemi nevojė pėr tė shkuar mė thellė sekret ėshtė mė i fshehur dhe shumė mė dinak se ka dy anomali tė pazgjidhura nė lidhje me kėtė picture:
1- nuk ka vetullat
2- ka njė gungė tė vogėl nė kėto pozicjon pyetja: pse do te beje nje artist keto gabime me kaq saktesi.? pėrgjigjen: sepse ata janė tė qėllimshme ne kemi 4 fakte qe I dimė nė lidhje me artist qė ka bere kete picture.
ai ishte hebre
ai tėrhoqi dhe studioi nė detaje njerėzore anatomi
ai ishte shakatar
ai ishte homoseksual
duke i kombinuar kėto elemente misteri i mona lisa zbulon atė vetė
Le ti hedhim nje sy pictures. kėto dy shtigjet pėrfaqėsojnė tuba fallopiane shpenzimet nė mitėr. ju mund tė shihni kėtė shaka. Kėtu ne kemi njė androgyny tonė si ne e shohim pėr tė balancuar nga pjesėt femra dhe meshkuj mona lisa ėshtė e qeshur, sepse ajo ka njė gjendje te mire emocjonale dhe prodhim te larte hormonesh. rastėsisht simbolet e shumta mashkullore tė gjithė botėn kane te bejne me homoseksualitetin e njerzv, ajo ėshtė pėrdorur ne nje menyre shume simbolike per te ,mos u kuptuar nga ne. ajo ėshtė pėrdorur pėr tė bėrė simbolize Kuptimi ynė i natyrės hyjnore dhe tė shenjtė tė university tė thotė ejaculacion mashkull mė tė mirė explans e Beng tė madh ne dyshojnė se interesi i fshehur nė Mona Liza ėshtė pėr shkak fakti se ajo introductedpėrshtypjet hershme subkoshiencės dhe ishte njė prezantim prototip i imazheve delikat dhe moshėn e kushtet e gjuhės sė folur ai mė dha njė Beng tė madh Unė do tė duan pėr t'i dhėnė asaj njė goditje

Mona Liza. PikturaEdituar pėr herė tė fundit nga Dibrani_84 nė 09.05.12 15:15, edituar 3 herė gjithsej (Reason for editing : Sekreti i Monalizes)

Shiko profilin e anėtarit http://dibra.albanianforum.net

2Sekreti i Mona Lizes Empty pershendetje prej 26.04.12 15:41

ujguri


Vizitor
Ajo eshte tipike fshatare e shek XVII, per mendimin tim, Autori pa tjeter qe e ka patur nje model. lol!

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi