Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

You are not connected. Please login or register

Sali berisha

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Sali berisha Empty Sali berisha prej 22.03.09 14:23

Dibrani_84

Dibrani_84
gjeneral
gjeneral
Sali berisha Berisha-borat
Sali. Berisha .Sali.Berisha Sali

Shiko profilin e anėtarit http://dibra.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi