Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

You are not connected. Please login or register

Lista e shteteve sipas tė ardhurave pėr kokė tė banorit

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Dibrani_84

avatar
gjeneral
gjeneral

 • Lihtenshtajni - 50.000
 • Luksemburgu – 43.570
 • Zvicra – 40.080
 • Norvegjia – 34.330
 • Danimarka – 33.260
 • Japonia – 32.380
 • Singapuri – 30.060
 • SHBA – 29.340
 • Islanda – 28.010
 • Austria – 26.850
 • Gjermania – 25.850
 • Suedia – 25.620
 • Belgjika – 25.380
 • Monako – 25.000
 • Franca – 24.940
 • Holanda – 24. 760
 • Finlanda – 24.110
 • Brunei – 24.000
 • Britania e Madhe – 21.000
 • Australia – 20.300
 • Italia – 20.250
 • Kanadaja – 20.020
 • Irlanda – 18.340
 • Emiratet e Bashkuara Arabe – 18.220
 • Izraeli – 15.940.
 • Zelanda e Re – 14.700
 • Spanja– 14.080
 • Greqia – 11.650
 • Portugalia – 10.690
 • Sllovenia – 9.760
 • Malta – 9.440
 • Argjentina – 8.970
 • Antigua dhe Barbuda – 8.300
 • Korea Jugore7.970
 • Barbadosi – 7.890
 • Bahraini – 7.660
 • Sejshelli – 6.450
 • Uruguai – 6.180
 • Saint Kits dhe Nevis – 6.130
 • Republika Ēeke – 5.040

Shiko profilin e anėtarit http://dibra.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi