Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Lajmėrim & Ngjitės [2]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Global announcement:  

Vdekja nuk egziston ....

   nga Dibrani_84
 Shkenctaret zbulojne se vdekja nuk egziston ....
01237prej 10.04.13 19:23 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri  Lajmėrim:  

Kurjozitete te ndryshme

   nga Dibrani_84
 informacione te pergjithshme mbi fenomenet natyrore
1797prej 09.05.12 8:39 nga admin Shiko mesazhin e fundit

Temat [18]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   

Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak

   nga Dibrani_84
01357prej 10.05.13 10:52 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Mrekullia E Hudhrės, Erė E Keqe Por Ilaē Ideal Pėr Zemrėn

   nga Dibrani_84
01259prej 22.04.13 20:15 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Ēfarė fshihet nė zemėr tė Diellit?

   nga Dibrani_84
01304prej 20.04.13 19:34 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Bakteret, Dobia dhe dėmi i tyre per Njeriun

   nga Dibrani_84
02429prej 14.04.13 18:35 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Roadrunner, superkompjuteri mė i shpejtė nė botė

   nga Dibrani_84
01078prej 13.04.13 12:05 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Vrima e Zeze

   nga Dibrani_84
0764prej 14.05.12 14:21 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Kurjozitete te rralla

   nga Dibrani_84
 Nje fenomen i rrole ka ndodhur per te disaten here ne Kili....
0831prej 11.05.12 13:05 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Kurjozitete te ndryshme

   nga Dibrani_84
0678prej 10.05.12 12:16 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Ndryshime klimaterike

   nga admin
0642prej 08.05.12 14:00 nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Ngrohje globale

   nga Dibrani_84
0828prej 07.05.12 11:46 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

10 Makinat me te mira per vitin 2012

   nga Dibrani_84
0577prej 06.05.12 11:11 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Guackat ushqim shume i shendetshem

   nga Dibrani_84
0677prej 04.05.12 11:44 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Disa kuriozitete

   nga sander
41697prej 02.02.09 14:20 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Ndodhi te dates 15 Shtator

   nga Dibrani_84
0997prej 15.09.08 12:48 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Disa kuriozitete

   nga sander
01248prej 11.09.08 10:31 nga sander Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Disa kuriozitete

   nga sander
01089prej 11.09.08 10:29 nga sander Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Ndodhi te dates 29 Korrik

   nga Dibrani_84
0820prej 31.07.08 12:48 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

dhjete keshilla

   nga Dibrani_84
01143prej 26.07.08 15:57 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit

Temat [18]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Dibrani_84, Rinia ben Diferencen

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement