Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Lajmėrim & Ngjitės [1]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Global announcement:  

Vdekja nuk egziston ....

   nga Dibrani_84
 Shkenctaret zbulojne se vdekja nuk egziston ....
01237prej 10.04.13 19:23 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit

Temat [21]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   

Pyjet e Amazones

   nga admin
13918prej 05.10.13 16:31 nga j,jg, Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Shtėpi azili pėr pleqtė dibranė

   nga admin
01168prej 14.04.13 13:37 nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

7 arsyet pse zgjoheni tė lodhur dhe pse Keni probleme me gjumin

   nga Dibrani_84
01121prej 12.04.13 14:12 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Dibra e Shqipėrisė dhe Maqedonisė

   nga Dibrani_84
16844prej 03.09.12 18:45 nga sulejman meta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Stuhit tropikale

   nga admin
01668prej 10.06.12 19:21 nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Efekti ēudibėrės i Piramidave

   nga admin
0957prej 06.06.12 10:56 nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Mjedisi dhe njeriu

   nga Dibrani_84
14177prej 30.05.12 8:41 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

sistemi i ri per prodhimin e ujit te Pishem

   nga admin
01612prej 24.05.12 12:25 nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Humbja e diversitetit gjuhesor dhe kulturor

   nga admin
0853prej 24.05.12 10:03 nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

FURNIZIMIN ME UJĖ

   nga Dibrani_84
0835prej 19.05.12 13:50 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Pema e Problemeve

   nga Dibrani_84
 Kjo eshte nje proverbe e vjeter ...
0779prej 17.05.12 10:29 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Ferma bujqesore me e vjeter ne Shqiperi

   nga Dibrani_84
01114prej 17.05.12 9:46 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Dielli po ngadalsohet

   nga Dibrani_84
 shpejtesia e diellit po vjen duke u ngadalsuar ....
0723prej 16.05.12 14:58 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Izraeli eshte nje Asgje

   nga admin
 eshte deklerata e Presidentit te Iranit e bere ne nje province ne iran per Izraelin dhe kercnimet e tij.
0636prej 13.05.12 8:37 nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Dibranet ne Tirane

   nga admin
 Promovimi i dokumentarit dibranet ne Tirane nga atdhetarja Vjollca Sadiku....
0798prej 11.05.12 9:49 nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Ndotja e mjedisit

   nga admin
01017prej 09.05.12 14:47 nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Kurjozitete te ndryshme

   nga admin
0627prej 09.05.12 14:46 nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

VĖLLAU I MADH I SHQIPTARĖVE

   nga admin
0575prej 09.05.12 14:30 nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Poezi nga poeti Vlonjat Ilir Balili

   nga Dibrani_84
01149prej 04.05.12 9:03 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Rruga e Arberit, nje korridor gjitheshqiptar

   nga Dibrani_84
02551prej 02.05.12 13:32 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Sekreti i Mona Lizes

   nga Dibrani_84
11287prej 26.04.12 15:41 nga ujguri Shiko mesazhin e fundit

Temat [21]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Dibrani_84, Rinia ben Diferencen

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement