Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Lajmėrim & Ngjitės [2]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Global announcement:  

Vdekja nuk egziston ....

   nga Dibrani_84
 Shkenctaret zbulojne se vdekja nuk egziston ....
01236prej 10.04.13 19:23 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės  

Dibra ofron zonėn ekonomike

   nga Dibrani_84
0886prej 02.05.12 14:26 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit

Temat [4]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   

Dibra si model i tolerances fetare

   nga Dibrani_84
 Ambasadori i Maqedonise Filip Ryker tha se Dibra eshte model i tolerances fetare ....
0734prej 10.04.13 13:30 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Dibra e Madhe

   nga Dibrani_84
11490prej 30.05.12 8:46 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Foto nga Dibra e Madhe

   nga Dibrani_84
05412prej 06.05.12 10:32 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Historia dhe kultura

   nga Dibrani_84
22825prej 22.12.08 13:18 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit

Temat [4]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Dibrani_84, Rinia ben Diferencen

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement