Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

 • Shiko mesazhet qė nga vizita e fundit
 • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Lajmėrim & Ngjitės [1]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Global announcement:  

Vdekja nuk egziston ....

   nga Dibrani_84
 Shkenctaret zbulojne se vdekja nuk egziston ....
01249prej 10.04.13 19:23 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit

Temat [4]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   

Parku kombetar i Lurės

   nga Dibrani_84
29999prej 26.04.13 14:35 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Lista e monomenteve te natyres ne Shqiperi

   nga Dibrani_84
03214prej 21.05.12 7:49 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Nje pershkrim i turizmit ne tranzicjon

   nga Dibrani_84
0667prej 05.05.12 16:37 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Disa monumente Historike

   nga Dibrani_84
05163prej 20.09.08 13:54 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit

Temat [4]

  Mbrapsht nė krye

Moderator : Dibrani_84

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

 • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
 • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
 • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
 • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
 • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmėrim Lajmėrim
 • Ngjitės Ngjitės
 • Global announcement Global announcement