Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Lajmėrim & Ngjitės [1]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Global announcement:  

Vdekja nuk egziston ....

   nga Dibrani_84
 Shkenctaret zbulojne se vdekja nuk egziston ....
01237prej 10.04.13 19:23 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit

Temat [5]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   

PORTUGALIA

   nga Dibrani_84
01077prej 19.04.13 21:29 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Europa

   nga Dibrani_84
58127prej 29.10.08 11:09 nga sander Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Afganistani

   nga Dibrani_84
31949prej 03.10.08 16:56 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Afrika Qėndrore

   nga Dibrani_84
01183prej 15.09.08 13:20 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Afrika e Jugut

   nga Dibrani_84
01869prej 15.09.08 13:13 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit

Temat [5]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Dibrani_84, Rinia ben Diferencen

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement